Quantcast
loading...

Score: 847°       Point: 5550       Stars: 0        

Zoznam
Zoznam-avatar

Zoznam

zoznam.sk

Prehľadný Zoznam odkazov slovenského internetu - aktuálne informácie, spravodajstvo, firmy, mapy, skrátka všetko čo potrebujete nájsť.

Get Adobe Flash player


1

         Blog

Ďalšie strašidelné VIDEO: Zo zrkadla na toalete zíza na ľudí smrť!

LONDÝN - So šoférovaním v opitosti majú problémy snáď všetky krajiny sveta, ale niektoré sa snažia apelovať na návštevníkov krčiem drsnejším spôsobom ako iné. Britské ministerstvo dopravy si zvolilo podľa mnohých šokujúcu cestu, akou sa dá na nebezpečenstvo alkoholu za volantom upozorniť. Krátky spot si však našiel svojich skalných fanúšikov.

2013-06-12 11:29:00
Similar

Rozhoduje sa o osude údajnej šéfky bytovej mafie, Zuzane hrozí 18 rokov

BRATISLAVA – Približne mesiac pred uplynutím maximálnej lehoty trvania väzby pokračuje pred odvolacím Krajským súdom v Bratislave (KS) proces so Zuzanou Z., považovanou za šéfku bytovej mafie a ďalšími dvoma spoluobžalovanými.

2013-06-12 10:41:41
Similar

Zo Stevea z Beverly Hills je striptér: Dámy, poriadne vás rozpáli!

LOS ANGELES - Americký herec Ian Ziering, známy predovšetkým ako Steve Sanders zo seriálu Beverly Hills 90210 (1990 - 2000), sa v sobotu v Las Vegas po prvý raz predstavil ako hosť striptízového zoskupenia Chippendales.

2013-06-10 15:57:00
Similar

Švajčiarsko obmedzilo svoj trh práce pre ľudí z celej EÚ

ZÜRICH - Švajčiarsko, ktoré v apríli obmedzilo možnosti imigrácie pre občanov z ôsmich krajín EÚ, stanoví kvóty pre ďalších 17 krajín únie, vďaka čomu budú obmedzenia platiť pre všetky európske štáty. Informoval o tom v stredu švajčiarsky Federálny úrad pre migráciu.

2013-05-16 10:16:16
Similar

Na nemocenské dávky majú nárok aj dohodári

BRATISLAVA - Dohodárom, ktorí pracujú na základe dohody o pracovnej činnosti a dohody o vykonaní práce s pravidelným mesačným príjmom, v prípade dočasnej pracovnej neschopnosti vznikne nárok na nemocenské. Od 1. januára 2013 totiž aj dohodári pracujúci na spomínané typy dohôd platia poistné na nemocenské poistenie, a tak im rovnako ako zamestnancom môže po splnení všetkých zákonných podmienok vzniknúť nárok na nemocenskú dávku.

2013-04-25 09:30:08
Similar

Hlúposť v priamom prenose: Exguvernérka USA Sarah Palinová chce inváziu do Česka!

WASHINGTON - Po odhalení identity údajných útočníkov na bostonský maratón sa na sociálnych sieťach prejavila neznalosť rozdielu medzi Čečenskom, Československom a Českom. To, že bežní Američania nevedia geograficky odlíšiť tieto krajiny, sa možno dá ešte ospravedlniť, ale to, čo predviedla bývalá guvernérka Aljašky a kandidátka na viceprezidentku Sarah Palinová (49) hraničí s neskonalou hlúposťou. V rozhovore pre Fox News vyzvala na inváziu do Českej republiky a ukázala aj iné perly ducha.

2013-04-23 12:35:00
Similar

Herečka z Paneláku: Po vyhadzove skončila v sexi komande!

BRATISLAVA - Na obrazovkách už nie je! Kristína Mečko (23) sa stala známou vďaka Paneláku, kde stvárnila židovské dievča Sáru. V jojkárskom seriáli však pred časom skončila. A nefiguruje ani v inom televíznom projekte. Príležitostne ju vidno na módnych prehliadkach či na pódiu ako speváčku. Pomerne často sa však tmavovláska objavuje ako členka sexi komanda, ktoré spestruje športové podujatia. Krátke sukničky a štedré výstrihy sú tam povinnosťou.

2013-04-20 13:00:00
Similar

Zámena Čečenska s Československom vytočila ľudí: Američania, naučte sa zemepis!

NEW YORK - Zámenu Čečenska s Českom a Československom, ktorá od piatkovej akcie proti údajným pôvodcom bostonského atentátu metie užívateľov na sociálnych sieťach, dnes uvádzajú na pravú mieru americké aj ruské médiá. Za "krajne nešťastné nedorozumenie" označil omyl v osobitnom vyhlásení český veľvyslanec v USA Petr Gandalovič.

2013-04-20 12:15:00
Similar

Američania si pletú Čečensko s Československom: Chcú inváziu a vojnu!

BOSTON - Po identifikácii údajných páchateľov pondelňajších útokov na medzinárodný maratón v Bostone, ktorí sú čečenského pôvodu, niektorí ľudia na Twitteri alebo Facebooku nadávajú Čechom a Slovákom, s ktorými si Čečencov pletú. Rad účastníkov internetových diskusií, vrátane samotných Čechov, sa proti tomu ohradzuje a poukazuje na rozdiel v pravopise.

2013-04-19 20:05:00
Similar

Tragický požiar v Ľubietovej: V izbe pohltenej plameňmi zahynul Patrik (†42)

BANSKÁ BYSTRICA - Obrovská tragédia otriasla dedinkou Ľubietová, kde dnes v skorých ranných hodinách pri požiari rodinného domu zahynul Patrik (†42), ktorý bol odkázaný na invalidný vozík. Požiar vypukol na hornom poschodí, odkiaľ sa invalidný muž zrejme nedokázal dostať, jeho mama skončila v nemocnici.

2013-04-16 11:15:00
Similar

Pozor: Za nepodanie daňového priznania hrozí pokuta až 32.000 eur!

BRATISLAVA - Ak daňovník podá daňové priznanie k dani z príjmov za rok 2012 po lehote, správca dane mu uloží pokutu od 30 do 16.000 eur. V prípade, že subjekt nepodá daňové priznanie ani v lehote určenej správcom dane vo výzve, dostane pokutu od 60 do 32.000 eur. Informovalo o tom Finančné riaditeľstvo (FR) SR.

2013-03-23 12:23:07
Similar

Pikantné tajomstvo Luknára z Paneláku: Sex s luxusnou spoločníčkou!

BRATISLAVA – Nedá si pokoj! Dušan Jančo, ktorého v seriáli Panelák stvárňuje Roman Luknár (47), má povesť sukničkára. Intímne chvíľky si najnovšie užíva s výrazne mladšou kráskou. Pikantné na mileneckom romániku je, že sa sexi červenovláska Vanda Kaufmannová (17) živí ako luxusná spoločníčka Mimi.

2013-03-07 11:30:00
Similar

Pri Slanci našli kostru človeka neznámej totožnosti

SLANEC - Kostrové pozostatky ľudského tela nezistenej totožnosti našli v stredu popoludní v katastri obce Slanec (okr. Košice okolie) v lokalite zvanej Tejča.

2013-03-07 10:55:48
Similar

Horúca oscarová noc: Pikantné okamihy zaklincoval pád na schodoch!

LOS ANGELES – Sú rozdané! Uplynulá noc sa za veľkou mlákou niesla v znamení pompéznosti a obrovskej radosti z prestížnych cien Akadémie filmových umení a vied. Ani 85. ročník udeľovania Oscarov sa však nezaobišiel bez momentov, na ktoré budú hviezdy ešte dlho spomínať. Pozrite si, pri čom všetkom sa celebrity červenali.

2013-02-25 14:30:00
Similar

Ďalšie hromadné znásilnenie: Dievča (†17) rozrezali od genitálií až po žalúdok!

BREDASDORP - Dievča (†17) zomrelo dnes v Juhoafrickej republike na následky zranenia pri skupinovom znásilnení, ktoré utrpelo cez víkend.

2013-02-06 20:20:00
Similar

Rafaj radí vláde: Peniaze pre Rómov by ocenili aj mladé rodiny!

BRATISLAVA - Keďže poslanci Národnej rady SR nevedia prijať rázne, systémové a spravodlivé legislatívne riešenia na zastavenie problému s neprispôsobivou časťou rómskeho etnika, "predvádzajú verejnosti populistický cirkus v podobe nič neriešiaceho poslaneckého prieskumu v osadách". Na margo poslaneckého prieskumu, ktorý aktuálne v rómskych osadách realizuje ľudskoprávny výbor parlamentu, uviedol prvý podpredseda SNS Rafael Rafaj.

2012-10-12 16:15:23
Similar

Luxusná prostitútka z Ruska ubila na smrť milionára (†69)!

LONDÝN - Účtovník na dôchodku Winston Fernandez (†69) z britského Epsomu sa chcel na staré kolená trochu pobaviť, a tak si do svojho miliónového domu objednal ruskú prostitútku Nataliu Woolleyovú (38), ktorá sa na webe eskortnej agentúry opísala ako "príťažlivá pre každého muža a neuveriteľne sexy". Tentokrát to však nebola správna voľba, pretože prostitútka mu pri hádke polámala takmer všetky rebrá, dve kosti v krku a nechala ho zomrieť.

2012-10-05 13:00:00
Similar

View More (Log In and Will Fans)

Win the T-shirtwith only 4000 points


Who We Are Partner Advertising Contacts Privacy terms Help & FAQ

© Copyright 2010-2017 Fabrizio Fichera. All rights reserved.

© 2010-2018 Fabrizio Fichera

dialogShowMessage!

Fill out the form you see below. Registration is free, fast and simple.
If you are already registered, sign in page login.


Web Site :
Required Field
First Name :
Required Field
Last Name :
Required Field
Email :
Required Field
Sex :
Required Field

evolveStar.com is free for ever !


evolveStar.com provides a search engine that allows you to gather information to write their own blog.


evolveStar.com enhances the sources displaying the logo of the site.


If you want to remove your site or you believe a site listed infringes copyright, please report it to: info@evolvestar.com


Specifies the subject copyright violation and the url of the page


evolveStar.com respecting the law DMCA (Digital Millennium Copyright Act) will immediately remove whatever its merits.


Next will be effectual and relevant checks.